History

 1. We provide real-time data for free if it's allowed. {data_delay_link_open}Some data is delayed{link_close} due to specific exchange regulations and real-time data must be purchased separately on this page below. We are required to collect these payments and remit them to the exchanges.

  We provide real-time data for free if it's allowed. {data_delay_link_open}Some data is delayed{link_close} due to specific exchange regulations and real-time data must be purchased separately on this page below. We are required to collect these payments and remit them to the exchanges.

  changed via the API .
  Copy to clipboard
 2. İzin verilirse gerçek zamanlı verileri ücretsiz olarak sağlıyoruz. {data_delay_link_open}Belirli borsa düzenlemeleri nedeniyle bazı veriler gecikiyor{link_close} ve gerçek zamanlı verilerin aşağıdaki bu sayfada ayrıca satın alınması gerekiyor. Bu ödemeleri almamız ve adınıza ilgili borsaya göndermemiz gerekiyor.
  changed by Oozdemir .
  Copy to clipboard
 3. İzin verilirse gerçek zamanlı verileri ücretsiz olarak sağlıyoruz. {data_delay_link_open}Belirli borsa düzenlemeleri nedeniyle bazı veriler gecikiyor{link_close} ve gerçek zamanlı verilerin aşağıdaki bu sayfada ayrıca satın alınması gerekiyor. Bu ödemeleri almamız ve adınıza ilgili borsaya göndermemiz gerekiyor.
  changed by Mozdemir .
  Copy to clipboard