23 Jun ‘16 13:58
Arygroup changed 1 translations in Ukrainian, Ukraine on NotificationAry. Hide changes
 1. Приклад використання: Ви не хочете сповіщати, якщо статтю заархівовано чи перенесено до смітника.<br/>Це опція дозволяє сповіщати лише з огляду на встановлений стан статті, в той час як наступна опція опрацьовує зміну стану. <br/>Ця опція має вищий пріоритет за наступну. Це означає, що коли тут встановлено сповіщення лише для опублікованих статей, то сповіщення не надсилатиметься для при змінах у депублікованих статтях чи при депублікації, незалежно від наступної опції. <br/>Правильно використовуйте цю і наступну опції.
  Приклад використання: Ви не хочете сповіщати, якщо статтю заархівовано чи перенесено до смітника.<br/>Це опція дозволяє сповіщати лише з огляду на встановлений стан статті, в той час як наступна опція опрацьовує зміну стану. <br/>Ця опція має вищий пріоритет за наступну. Це означає, що коли тут встановлено сповіщення лише для опублікованих статей, то сповіщення не надсилатиметься для при змінах у депублікованих статтях чи при депублікації, незалежно від наступної опції. <br/>Правильно використовуйте цю і наступну опції.
  changed via the API .
  Copy to clipboard
 2. Приклад використання: Ви не хочете сповіщати, якщо статтю заархівовано чи перенесено до смітника.<br/>Це опція дозволяє сповіщати лише з огляду на встановлений стан статті, в той час як наступна опція опрацьовує зміну стану. <br/>Ця опція має вищий пріоритет за наступну. Це означає, що коли тут встановлено сповіщення лише для опублікованих статей, то сповіщення не надсилатиметься при змінах у депублікованих статтях чи при депублікації, незалежно від наступної опції. <br/>Правильно використовуйте цю і наступну опції.
  Приклад використання: Ви не хочете сповіщати, якщо статтю заархівовано чи перенесено до смітника.<br/>Це опція дозволяє сповіщати лише з огляду на встановлений стан статті, в той час як наступна опція опрацьовує зміну стану. <br/>Ця опція має вищий пріоритет за наступну. Це означає, що коли тут встановлено сповіщення лише для опублікованих статей, то сповіщення не надсилатиметься при змінах у депублікованих статтях чи при депублікації, незалежно від наступної опції. <br/>Правильно використовуйте цю і наступну опції.
  changed by Arygroup .
  Copy to clipboard
23 Jun ‘16 13:58