WebTranslateIt will be down on October 24 19:00 CEST for a 2-hour hardware maintenance.
02 juin de 08:49 to 08:52
Mantas changed 2 translations in Lithuanian on Sharetribe Go. Hide changes
 1. Mokėjimus %{service_name} tvarko toliau išvardinti mokėjimų šliuzai. %{service_name} ims komisinius, priklausomai nuo mokėjimo tinklų. Mokėjimo šliuzas taip pat gali imti mokestį už kiekvieną mokėjimą, kaip aprašyta toliau.
  Mokėjimus %{service_name} tvarko toliau išvardinti mokėjimų šliuzai. %{service_name} ims komisinius, priklausomai nuo mokėjimo tinklų. Mokėjimo šliuzas taip pat gali imti mokestį kiekvieną mokėjimą, kaip aprašyta toliau.
  modifié par Simas .
  Copier dans le presse-papier
 2. Mokėjimus %{service_name} tvarko toliau išvardinti mokėjimų partneriai. %{service_name} ims komisinius, priklausomai nuo mokėjimo tinklų. Mokėjimo partneriai taip pat gali imti mokestį už kiekvieną mokėjimą, kaip aprašyta toliau.
  Mokėjimus %{service_name} tvarko toliau išvardinti mokėjimų partneriai. %{service_name} ims komisinius, priklausomai nuo mokėjimo tinklų. Mokėjimo partneriai taip pat gali imti mokestį kiekvieną mokėjimą, kaip aprašyta toliau.
  modifié par Mantas .
  Copier dans le presse-papier
 1. Stripe mokėjimams %{service_name} taiko %{stripe_commission} komisinius. Minimalūs komisiniai už vieną operaciją yra %{minimum_transaction_fee}. Stripe mokesčiai yra įtraukti į šį komisinį.
  Stripe mokėjimams %{service_name} taiko %{stripe_commission} komisinius. Minimalūs komisiniai vieną operaciją yra %{minimum_transaction_fee}. Stripe mokesčiai yra įtraukti į šį komisinį.
  modifié par Simas .
  Copier dans le presse-papier
 2. Stripe mokėjimams %{service_name} taiko %{stripe_commission} % komisinius. Minimalūs komisiniai už vieną operaciją yra %{minimum_transaction_fee}. Stripe mokesčiai yra įtraukti į šį komisinį.
  Stripe mokėjimams %{service_name} taiko %{stripe_commission} % komisinius. Minimalūs komisiniai vieną operaciją yra %{minimum_transaction_fee}. Stripe mokesčiai yra įtraukti į šį komisinį.
  modifié par Mantas .
  Copier dans le presse-papier
02 juin de 08:49 to 08:52