13 août de 05:21 to 17:24
Arygroup changed 3 translations in Ukrainian, Ukraine on NotifyArticleSubmit - DISCOUNTED. Hide changes
 1. <p>NotifyArticleSubmit надсилає повідомленя вказани отримувачам, коли хтось додає/змінює статтю</p>
  <p>NotifyArticleSubmit надсилає повідомленя вказани отримувачам, коли хтось додає/змінює статтю</p>
  modifié via l’API .
  Copier dans le presse-papier
 2. <p>NotifyArticleSubmit надсилає повідомлення вказаним отримувачам, коли хтось додає/змінює статтю</p>
  <p>NotifyArticleSubmit надсилає повідомлення вказаним отримувачам, коли хтось додає/змінює статтю</p>
  modifié par Arygroup .
  Copier dans le presse-papier
 1. Вкажіть, коли розширення буде активно. <br /><br /><strong>Вибрати</strong><br />Розширення буде активно тільки в обраних умовах. <br /><br /><strong>Виключити </ strong > <br />Розширення буде активно у всіх умовах, окрім вибраних.<br /><br /><strong>Завжди</strong><br />Розширення буде активно завжди.
  Вкажіть, коли розширення буде активно. <br /><br /><strong>Вибрати</strong><br />Розширення буде активно тільки в обраних умовах. <br /><br /><strong>Виключити </ strong > <br />Розширення буде активно у всіх умовах, окрім вибраних.<br /><br /><strong>Завжди</strong><br />Розширення буде активно завжди.
  modifié par Arygroup .
  Copier dans le presse-papier
 2. Вкажіть, коли розширення буде активно. <br /><br /><strong>Вибрати</strong><br />Розширення буде активно тільки в обраних умовах. <br /><br /><strong>Виключити </ strong > <br />Розширення буде активно при всіх умовах, окрім вибраних.<br /><br /><strong>Завжди</strong><br />Розширення буде активно завжди.
  Вкажіть, коли розширення буде активно. <br /><br /><strong>Вибрати</strong><br />Розширення буде активно тільки в обраних умовах. <br /><br /><strong>Виключити </ strong > <br />Розширення буде активно при всіх умовах, окрім вибраних.<br /><br /><strong>Завжди</strong><br />Розширення буде активно завжди.
  modifié par Arygroup .
  Copier dans le presse-papier
 1. Ви можете обрати, чи сповіщати користувачів, що не мають право переглядати статтю, про неї. Наприклад, ви продаєте доступ до статей і хочете проінформувати всіх користувачів про наявність нової статті. Або навпаки, ви не хочете, щоби користувачі без прав навіть знали про наявність матеріалу.
  Ви можете обрати, чи сповіщати користувачів, що не мають право переглядати статтю, про неї. Наприклад, ви продаєте доступ до статей і хочете проінформувати всіх користувачів про наявність нової статті. Або навпаки, ви не хочете, щоби користувачі без прав навіть знали про наявність матеріалу.
  modifié par Arygroup .
  Copier dans le presse-papier
 2. Ви можете обрати, чи сповіщати користувачів, що не мають право переглядати статтю. Наприклад, ви продаєте доступ до статей і хочете проінформувати всіх користувачів про наявність нової статті. Або навпаки, ви не хочете, щоби користувачі без прав навіть знали про наявність матеріалу.
  Ви можете обрати, чи сповіщати користувачів, що не мають право переглядати статтю. Наприклад, ви продаєте доступ до статей і хочете проінформувати всіх користувачів про наявність нової статті. Або навпаки, ви не хочете, щоби користувачі без прав навіть знали про наявність матеріалу.
  modifié par Arygroup .
  Copier dans le presse-papier
13 août de 05:21 to 17:24