Diaspora/Diaspora
-
Так. У списку аспектів у панелі зліва наведіть курсор на аспект, який ви бажаєте перейменувати. Натисніть на піктограму редагуваня та натисність "Перейменувати".
-
Так. Коли ви створюєте запис, використовуйте список аспектів, для того щоб обрати або виключити аспекти, для яких запис буде видно. Також ви могли б обрати аспекти, для яких створюється запис, у бічній панелі. Після цього при створенні запису список аспектів за замовчуванням буде братися з бічної панелі.
-
Так. Відкрийте сторінку профілю та перейдіть на сторінку ваших контактів (подивитися усе). Для кожного контакту праворуч є меню, де ви можете додавати або виключати цей контакт зі своїх аспектів. Також ви можете створити новий аспект у меню на сторінці контакту. Або ви можете просто навести курсор на ім'я контакту у своїй стрічці, для того щоб побачити картку з короткою інформацією та меню вибору аспектів.
-
У списку аспектів у бічній панелі наведіть курсор на потрібний аспект і натисніть піктограму редагування. У вікні, що з'явилося, натисніть кнопку "Видалити".
-
Що таке "Згадування"?
-
Згадування - це посилання на профіль користувача у записі. Коли когось згадують, він отримує повідомлення з посиланням на запис, в якому його згадали.
-
Напишіть знак "@" та почніть набирати ім'я. З'явиться меню з вибором відповідних користувачів. Зауважте, що згадувати користувача можна тільки, якщо ви додали його у свої аспекти.
-
Починаючи з версії 0.7.0.0, так! Ви можете згадати когось у коментарі так само, як у дописі, написавши «@», а тоді ім'я. Будь ласка, зауважте, що коли коментуєте непублічний допис, то можна згадати лише тих користувачів, які якось відреагували на допис.
-
Так. Натисність кнопку «@Згадування» у бічній панелі на вашій сторінці.
-
Под - це сервер з движком Діаспори*, пов'язаний з іншими подами в розподілену соціальну мережу. Под в перекладі означає стручок, що містить насіння, що має на увазі сервер, містящій призначені для користувача аккаунти. Існує багато різних подів. Ви можете додавати друзів з інших подів і спілкуватися з ними. У цьому плані поди Діаспори* можна порівняти з email сервісами - публічні, приватні поди і поди, які ви можете підняти своїми зусиллями.
-
Запросіть своїх друзів за допомогою email через відповідну функцію у бічній панелі. Підписуйтеся на #мітки, щоб знайти однодумців і додавайте їх в "аспекти". Створіть запис, що ініціює, з міткою #новачок і іншими мітками, які вас цікавлять.
-
Ви можете шукати людей за їхнім іменем користувача або іменем у Діаспорі* (тим, яке видно у профілі). Якщо ці способи не працюють, введіть повний ідентифікатор Діаспори* (ім'я_користувача@назва_поду.орг). Якщо пошук не дав результатів, є сенс пошукати пізніше — можливо, мережа перевантажена.
-
Як мені приховати запис і перестати отримувати повідомлення про коментарі до нього?
-
Якщо Ви наведете мишкою на запис, справа вверху з'явиться хрестик. Натисніть на нього. Ви все одно зможете бачити запис і коментарі, якщо зайдете на сторінку до автора цього запису.
-
Діаспора* підтримує спрощену систему під назвою %{markdown}. В інструменті публікації є кнопки, що полегшать форматування тексту. Якщо ви хочете форматувати допис вручну, повний опис синстаксису Markdown можна знайти %{here}. Вкладка попереднього перегляду дозволяє побачити, як виглядатиме допис, до того, як його збережете. Не забувайте, що після публікації допису редагувати його вже не можна, тому користуйтеся попереднім переглядом до того!
-
Якщо ви хочете додати у свій допис зображення зі свого комп'ютера, натисніть на маленьку іконку камери унизу. Ви можете також перетягнути файл чи декілька зображень з комп'ютера на цю іконку. Якщо ви хочете додати зображення з вебу, натисніть на кнопку зображення угорі, яка створить потрібний код Markdown.
-
Ні. Зображення буде автоматично підігнано під ширину потоку. У Markdown немає коду, що підтримує розмір зображення.
-
65,535 символів. Це на 65,395 більше, ніж ви можете використати у Twitter! ;)
-
Який гранично допустимий розмір для запису, що копіюється в підключений сервіс з меншим обмеженням за розміром запису?
-
У цьому випадку запис буде обмежений меншим числом символів (наприклад:140 для твіттеру або 1000 для тумблеру) а кількість залишених до досягнення символів буде підсвічуватись поряд з іконкою використовуваного сервісу. Ви можете написати і більш довший текст але при копіюванні у вибраний сервіс запис буде обрізаний.
Il n’a plus de segments à afficher.
Chargement d’autres segments en cours…
© 2009-2024 WebTranslateIt Software S.L. Tous droits réservés.
Termes d’utilisation
·
Politique de confidentialité
·
Politique de sécurité